افزایش 22 درصدی تولید همگن کالیپر پراید شرکت سمتکو در خرداد 99

افزایش ۲۲ درصدی تولید همگن کالیپر پراید شرکت سمتکو در خرداد ۹۹

رئیس هیات مدیره شرکت سمتکو از افزایش ۲۲ درصدی تولید و ارسال همگن کالیپر پراید در خرداد ماه سالجاری نسبت به مدت مشابه در سال ۹۸ خبر داد.
رحمان قلیزاده با اعلام این خبر گفت: افزایش ۲۲ درصدی تولید و ارسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته در حالی اتفاق افتاده است که این شرکت در سال ۹۸ نیز رکورد تولید خود از بدو تاسیس شرکت را شکسته بود و این رکورد شکنی همچنان در سال ۹۹ نیز ادامه دارد.
وی تصریح کرد: بر اساس این آمار، میزان تولید همگن کالیپر پراید در اردیبهشت ماه ۹۹ به نسبت مدت مشابه در سال گذشته ۱۴ درصد افزایش یافته و در ۳ ماهه نخست امسال نیز نسبت به مدت مشابه در سال ۹۸ به میزان ۹ درصد رشد داشته است.
قلیزاده افزود: این میزان افزایش تولید سه ماهه علی رغم کاهش ساعات و شیفت های کاری به دلیل مصادف شدن با ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروزی بیشتر به منظور پیشگیری از ابتلای کارکنان به بیماری کرونا، رقم خورده است.
رئیس هیات مدیره شرکت سمتکو با اشاره به همدلی پرسنل و مدیریت این شرکت برای افزایش تولید در سال ۹۹ گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته امسال نیز موفق به رکوردشکنی تولید در سمتکو خواهیم بود و امیدواریم در سال جهش تولید گام های محکم تری را برای داخلی سازی و تولید محصولات با کیفیت برداریم.
گفتنی است که شرکت سمتکو در سال ۹۸ نیز موفق به شکستن رکورد تولید خود از بدو تاسیس شرکت شده بود و آمارهای تولید و ارسال این شرکت افزایش ۷۴ درصدی تولید همگن در سال ۹۸ به نسبت سال ۹۷ را نشان می دهد.
شرکت طراحی مهندسی و ساخت تجهیزات و ابزارآلات سایپا (سمتکو) از بزرگ‌ترین شرکت‌های طراح و تولید کننده ی قطعات فوق ایمنی خودرو از جمله کالیپرهای ترمز جلوی پراید، پراید وانت، تیبا ، نیسان، پژو ۴۰۵ ، سیلندر ترمز عقب تیبا ، مجموعه ی مستر بوستر پراید و تیبا و انواع گیج های کنترلی در سطح کشور محسوب می شود.